Private Label - Fason Üretim

Özel üretimde öncelikle hedeflediğiniz ürün yelpazesini ve bu ürünlerde önem verdiğiniz hususlarda anlaşmamız gerekiyor. Ürünlerinizi sadece iç pazar için değil, diğer dünya ülkelerinde pazarlamak ya da ihraç etmek içinde düşünebilirsiniz. Firmamızın ihracat ve yurt dışı ortaklıklarından edindiği bilgi ve tecrübelerinden yararlanarak, hedeflediğiniz pazara uygun ürünü uygun tasarım ve sunumlarla pazarda bir adım önde başlayabilirsiniz.

Bu amaçla, öncelikle birlikte bir yol haritası oluşturmamız gerekiyor. Yol haritamızı belirledikten sonra, bugüne kadar bu alanda yaptığımız çalışmalarımızdan edindiğimiz bilgi ve tecrübeler sonucunda oluşturduğumuz özel üretim süreçlerinin her bir aşamasından titizlikle geçirerek sizler için en doğru içerik ve tasarımlarla üretim sürecimizi tamamlayacağız.

Ürün Tasarımı ve Sunumu

Ürünlerinizle alakalı marka, logo tasarımlarınız, ürün ambalajlarının tasarlanması ve baskı için gerekli tüm grafiklerin ve teknik çizimlerin hazırlanması.​

Formül Çalışması

Hedeflediğiniz kategorilerdeki ürünleriniz için uzman ekibimizle AR-GE çalışmalarımızı yaparak istekleriniz doğrultusunda ürün formüllerinin oluşturulması ve numune çalışması.

Ambalaj Tasarımı, Kalıp Üretimi

Üründe kullanılacak ambalajların tasarlanması, kalıp için gerekli teknik çizimlerin hazırlanması.

Bakanlık İzinleri, Kalite Standartları

Üretim için izinlerin alınması konusunda danışmanlık hizmetlerinin sağlanması. Bu konuda firmamızdan danışmanlık hizmeti alabildiğiniz gibi gerekli izinlerin ve sertifikasyonların alımını sizin adınıza firmamız yapabilir.

Testler

Üründe kullanılan bitkisel içeriklerin gerekli dermatolojik ve mikrobiyolojik testlerinin yapılarak sonuçları doğrultusunda ilgili yerlere raporlamaların yapılması. Gerekli olan sertifikaların alınması.

Üretim

Tüm bu süreçlerin sonucunda ürünlerin gerektiği gibi üretiminin sağlanması ve tesliminin sağlanması.

(+90) 216 399 41 34