Three brand Arnavut Kremi
PRV001
50 ml


İçerik : Aqua, Glyceryl stearate, Cetearyl alcohol, Paraffinum liquidum, Glycerin, Caprylic/Capric triglyceride, Dicaprylyl carbonate, Glycyrrhiza glabra (Licorice) root extract (Meyan Kökü özü) Cinchona succirubra (Peruvian) bark extract (Kına kına özü), Butyrospermum parkii (Shea butter), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Ceteareth 20, Cteareth 12, Cetyl palmitate, Dimethicone, Parfum, Alpha-arbutin, Benzyl benzoate, Benzyl salicylate,  Coumarin, Gerniol, Hexyl cinnamal, 2-(4-tert-butylbenzyl) propionaldehyde, d-limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 3- cyclohexenecarboxaldehyde

Kullanımı : Sabah ve akşam, kremi kullanacağınız bölgeyi temizledikten sonra, krem cildinize nüfüz edinceceye kadar dairesel hareketlerle uygulayınız. 

Uyarı ve Saklama Koşulları : Haricen kullanılır. Gözle temas etmesinden sakınınız. Gözle teması halinde bol su ile yıkayınız. Açık yara ve tahrışlı deriye uygulamayınız. Kullanmadan önce cildinizin küçük bir bölümünde alrjen testi yapınız. Alerjik reksiyon görülmesi halinde hemen kullanmayı birakiniz.Oda Sıcaklığında (25 °C),Güneş ışığından uzak, serin ve kuru, çocukların ulaşamayacağı yerde ve kendi ambaji içerisinde saklayınız.