ANTI WRINKLE
SRM8
10x2ml

Anti-Wrinkle    
Cildi nemlendirerek kırışıklıklara karşı koruma  Cilt nemlendirilir, korunur ve beslenir. . Cildin enerji toplamasına yardım ederek, cildin kendini yenileme sistemine destek olur. Özel olarak içeriği zenginleştirilmiş Anti-wrinkle serum kırışıklıkların ortaya çıkmasında gözle görülür bir azalma sağlarken, ipeksi pürüzsüz bir cilt sağlar.

Aktif İçerikler / Active Ingredients
Collagen, Arginine, Acetyl hexapeptide-8, Sodium hyaluronate, Caviar extraxt (Havyar özü)
10 x 2 ml
VITAMIN C
SRM9
10x2ml

Vitamin C
Cilt yüzeyindeki kırışıklıklar, derin çizgiler ve cilt tonunda iyi yönde bir gelişme sağlar.
Aşırı pigmentasyonu azaltır. Ciltte lekelerin oluşumunu azaltır.
Cilde özel kollajen yapısını sağlar. 

Aktif İçerikler / Active Ingredients
3-O-Ethyl ascorbic acid (Vitamin C), Glycerin, Niacinamide 
10 x 2 ml
ANTI FRECKLES
SRM10
10x2ml

Anti-Freckles
Bazı sebeplerden dolayı koyu lekeler ve çiller oluşabilir. Genellikle güneşe maruz kalmanın neden olduğunu biliriz. Güneşe maruz kalmanın  cilt lekeleri ve cilt rengi değişikliklerinde de önemli bir faktör olduğu saptanmıştır. Uzun süreli güneşe maruz kalmak, cildinizin melanin (cilt renginizi belirleyen karışım) olarak adlandırılan bir bileşik üretmesine neden olur, bu nedenle melanin aşırı üretimini uyarmanın cildinizin bazı bölgelerinin diğerlerinden daha koyu olmasına neden olur. 

Aktif İçerikler / Active Ingredients
Niacinamide, Alpha-arbutin
10 x 2 ml
HYALURONIC ACID
SRM11
10x2ml

Hyaluronic Acid
En efektif nem tutuculardan biri olan hyalüronik asit kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutma kapasitesine sahiptir. Sıkılaştırıcı etkisi vardır. Cildin esnekliğini arttırır. Ciltteki tüm hücrelere, nemin iletilmesini sağlar. Ciltte uzun süre nemlilik sağlar. Cildi dolgunlaştıran, uzun süre nemlilik sağlayan bu ürünler gece ve gündüz kullanımına uygundur. Aynı zamanda cildin pürüzsüz ve eşit tonda olmasını sağlar. 
Aktif İçerikler / Active Ingredients
Sodium PCA, Sodium hyaluronate, Panthenol
10 x 2 ml