HAIR BOTOX
SRM1
10x5ml

Hair Botox    
Genelde boyalı saçlar yıpranmış saçlar grubuna girer. Çünkü boyalı saçlar, işlem görmüş saçlar olduğundan hassas ve kırılgandırlar. Üst üste çekilen fönler ve yapılan boya işlemi de saçların sağlığını olumsuz etkiler. Yıpranmış saç, soluk, donuk, mat ve cansızdır. “

Aktif İçerikler / Active Ingredients
Hydrolyzed keratin, Lactic acid, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, 
Histidine, Phenylalanine 
10 x 5 ml
HERBAL COMPLEX
SRM2
10x5ml

Herbal Complex  
Çayağacı yağı ve biberiye yağı ile zenginleştirilerek geliştirilmiş,Tüm saç tipleri için uygundur

Aktif İçerikler / Active Ingredients
Sodium lactate, Climbazole, Hexamidine diisethionate, Melaleuca alternifolia (Tea tree) leaf oil (Çay ağacı yağı), Rosmarinus officinalis (Rosemary) leaf oil (Biberiye yağı)
10 x 5 ml
HAIR COCKTAIL
SRM3
10x5ml

Hair Cocktail
İçerisinde barındırdığı bitki özleri ve vitaminler sayesinde  saçın büyüme hızını ve kalitesini artırmaya yardımcı olur.


Aktif İçerikler / Active Ingredients
Apigenin, Oleanolic acid, Biotinoyl tripeptide-1, Sodium PCA, Sodium lactate, Arginine, Aspartic acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Aesculus  hippocastanum (Horse chestnut) seed extract (At kestanesi), Retinyl  palmitate (Vitamin A), Tocopherol (Vitamin E),  Inositol, Calcium pantothenate (Vitamin B5),  Linoleic acid (Vitamin F), Biotin (Vitamin B7)
10 x 5 ml
MULTIVITAMIN COMPLEX
SRM4
10x5ml

Multivitamin Complex
Kolay Kırılan, kuru ve aşırı nemsiz saçlar bayanların olduğu kadar erkeklerinde saç sorunlarının başında gelmektedir.   

Aktif İçerikler / Active Ingredients
Sodium PCA, Sodium lactate, Arginine, Aspartic acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Aesculus  hippocastanum (Horse chestnut) seed extract (At kestanesi), Retinyl  palmitate (Vitamin A), Tocopherol (Vitamin E),  Inositol, Calcium pantothenate (Vitamin B5),  Linoleic acid (Vitamin F), Biotin (Vitamin B7)
10 x 5 ml
HAIR COLLAGEN
SRM5
10x5ml

Hair Collagen
Genetik etkiler, kullandığımız şampuanlar, kimyasal saç bakım ürünleri ve çevresel etkiler saçlarımızın zayıflamasına ve uzamamasına etki etmektedir.

Aktif İçerikler / Active Ingredients
Lepidium meyenii (Maca) root extract, Equisetum arvense (Horse tail) extract (At kuyruğu özü), Soluble collagen, Sodium hyaluronate
10 x 5 ml
SEBO-REGULATOR
SRM6
10x5ml

Sebo-Regulator
Çabuk yağlanan saçların sebebi saç derisindeki yağ salgısının fazla olmasıdır. Saçları yağlı olanlar her gün yıkama ihtiyacı duyarlar. Ne kadar çok yıkarsanız, saç deriniz o kadar çabuk, tekrardan yağ salgısı üretir. Saçın yağlanmasını yıkayarak çözemezsiniz. Ne kadar çok yıkarsanız, yağ kazıyıcı görevi olan şampuanla saç derisine yaptığınız masajla sebum (Yağ) üretimini artırırsınız. 

Aktif İçerikler / Active Ingredients
Salix alba (Willow) bark extract (Söğüt ağacı kabuğu özü), Zinc PCA
10 x 5 ml
CHITOSAN & ALOE VERA
SRM7
10x5ml

Chitosan & Aloe Vera


Aktif İçerikler / Active Ingredients
Sodium lactate, Panthenol, Aloe barbadensis leaf juice, Lactic acid, Chitosan
10 x 5 ml